کد خبر: 5605
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
fakher

هلدینگ فاخر، در راستای توسعه فعالیت های خود در فضای داخلی و بین المللی با شرکت Deloitte که از بزرگترین شرکت های دنیا در حوزۀ حسابرسی و مدیریت ریسک و ... می باشد، قرارداد همکاری امضا کرد.

هلدینگ فاخر، در راستای توسعه فعالیت های خود و شرکت های زیرمجموعه اش خصوصاً تیپاکس که به عنوان اپراتور اول پست خصوصی برگزیده شده است در فضای داخلی و بین المللی با شرکت Deloitte که مجموعه ای چند ملیتی و از بزرگترین شرکت های دنیا در حوزۀ حسابرسی و مدیریت ریسک و ... می باشد، قرارداد همکاری منعقد نمود.

دکتر مهرداد فاخر، رئیس هیئت مدیره هلدینگ فاخر و مدیرعامل شرکت تیپاکس درباره این قرارداد افزود : هلدینگ فاخر طی سال 96 فعالیتهای خود را در تمام حوزه ها توسعه داده است و روابط بسیار ارزشمندی را در حوزه تجارت بین الملل برقرار نموده است و از این روی در اندیشۀ جهانی شدن، همکاری های گسترده ای را با شرکتهای معتبر دنیا برقرار می نماید که همکاری با Deloitte به عنوان یک شرکت چند ملیتی در راستای همین اهداف بین المللی انجام شد.

شایان ذکر است که شرکت Deloitte یکی از برترین شرکتهای حسابرسی در دنیاست که خدمات مشاوره مدیریت مختلفی را به بزرگترین شرکت ها و کسب و کارهای دنیا ارائه می کند.

چندی پیش هلدینگ فاخر، ساختمان خود را به منظور یکپارچه سازی شرکت های زیرمجموعه اش و همچنین اپراتور اول پست خصوصی را افتتاح نمود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

 • jalalpoor

  محسن جلال پور

  خسارات عدم اصلاح نرخ ارز بر عهده تولید کننده داخلی

  سیاست ناصحیح مدیریت نرخ ارز سابقه‌ای طولانی در اقتصاد ایران دارد. از مسیر اجرای این سیاست ناصحیح ضرر و زیان فراوانی به منافع اقتصادی و غیراقتصادی کشور وارد شده است. زنجیره غلطی که بارها و بارها در طول چهار دهه اخیر تکرار شده و همواره نه تنها منجر به اتلاف و حیف و میل منابع کشور شده که اثر فراوانی بر پیش‌بینی‌ناپذیری اقتصاد داشته و بازار را در ابهامی خسارت‌آفرین فرو برده است.

 • ghanbari

  دکتر حمید قنبری

  چرا و چگونه وضعیت موسسات مالی بحرانی شد؟

  بدون تردید بروز مشکل و بحران در نظام بانکی در نتیجه یک اشتباه، به تنهایی پدید نخواهد آمد و مستلزم سلسله اشتباهات به هم پیوسته خواهد بود. با این حال تصمیم داریم علت بروز بحران در موسسات مالی را بررسی کنیم.

 • ghani-nejad

  دکتر موسی غنی نژاد

  مشکلات نیروی کار در بخش دولتی

  عدم بهره وری مناسب نیروی کار در بخش دولتی در مقایسه با بخش خصوصی همواره یکی از معضلات علم اقتصاد بوده است. به اعتقاد کارشناسان اصلی ترین دلیل این امر، نبود نظام انگیزشی مناسب در بخش دولتی در مقایسه با نظام بازار است.

 • jabal

  دکتر پویا جبل عاملی

  خیال راحت مسئولین و ابر چالش های اقتصادی

  نقل است که وزیر وقت خزانه داری ایالات متحده، هنری پولسون پس از بحران مالی سال 2008 و ورشکستگی چهارمین بانک بزرگ این کشور دچار بیماری ناراحتی اعصاب و البته بی خوابی شد. کشور آمریکا در حالی توانست بحران مالی را پشت سر بگذارد که تصمیم گیران با حس مسئولیت پذیری وظایف خود را اجرا می کردند.

پربحث‌ها

پربیننده‌ها