soghoot

به گزارش بخش امداد و نجات سازمان هلال احمر شب گذشته در اثر سقوط یک دستگاه هواپیما آموزشی در فرودگاه آمام خمینی، دو سرنشنین آن در دم جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چشم انداز 1404 به نقل از آفتاب نیوز، معاون عملیاتی امداد و نجات سازمان هلال احمر با اعلام خبر سقوط یک فروند هواپیما آموزشی در فرودگاه امام خمینی گفت: 2 سرنشین هواپیما در دم جان خود را از دست دادند و همچنین یکی از نیرو های امدادی که از طرف سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شده بود نیز دچار مصدومیت جدی شد. 

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اعزام نیروهای امدادی گفت: دو خودروی آمبولانس از پایگاه های رباط کریم و حسن آباد و همچنین یک خودروی نجات از پایگاه حسن آباد به محل حادثه اعزام شدند.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور نیز در گفت وگو با ایسنا اظها کرد: سازمان اورژانس کشور دو دستگاه آمبولانس به محل سقوط هواپیما اعزام کرده است.

سازمان اورژانس کشور در گزارش تکمیلی خود اعلام کرد که بر اثر سقوط این هواپیما دو نفر فوت کردند و یک نفر مصدوم شد. هر دو نفر فوتی از سرنشینان هواپیما بودند که در دم جان خود را از دست دادند و یک مصدوم نیز از نیروهای امدادی در صحنه بود که درمان شد.

همچنین مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: سقوط هواپیما در وهن‌آباد سه مصدوم برجای گذاشت.

محمدکرم درآبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: یک فروند هواپیمای فوق سبک در ساعت 19 و 45 دقیقه امروز در حوالی فرودگاه امام خمینی (ره) به دلایل نامشخص سقوط کرد.محل دقیق این سقوط هواپیما در روستای وهن‌آباد از توابع شهرستان رباط کریم است.

 مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در پایان با بیان اینکه سه نفر در این حادثه مصدوم شدند، متذکر شد: دو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و به مصدومان امدادرسانی شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

یادداشت

پربحث‌ها